Nöropedia, beden ve zihin sağlığına yönelik bütüncül bir yaklaşım sunar ve hastaların hem fiziksel hem de zihinsel iyilik hallerine katkıda bulunur.
Cmt: 9:30 - 15:00 Pzr: Kapalı
0552 879 97 34
info@noropedia.com

Benzer Yazılar

Hakkımızda

Anasayfa  /  Hakkımızda

Her Yönüyle Sağlık
Fizyoterapi & Psikoloji

Nöropedia olarak 8  yılı aşkın tecrübemizle ;fizyoterapi ve psikoloji alanında  danışan ve danışan yakınlarına en iyi memnuniyet ve hizmeti vermeyi amaçlayan bir kurumuz.

Alanında uzman ,deneyimli, gelişme yenilikleri takip eden güler yüzlü personellerimizle sağlığınızla özenle ilgilenmeyi misyon kabul edip hizmet vermek için yanınızdayız.

Nöropedia Fizyoterapi Ve Psikolojik Danışmanlık şirketi olarak fizik tedavi sektörü ile ilgili müşteri ve kurumların medikal ürün taleplerini karşılamak üzere 2023 itibariyle e-ticaret marketimizi açmış bulunmaktayız.

Uzman onaylı fizyoterapi ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Alanında Uzman Terapistler

Modern ve Yenilikçi Çözümler

Danışana Özgü Programlar

Ferah ve Konforlu Egzersiz Salonları

Fizik tedavi, Fizyoterapi ve diğer Medikal Ürün Satışı

Hasta ve Danışan Mahremiyeti İçin Kişiye Özel Çalışma Alanları

İhtiyacınız Olan Tüm Egzersiz ve Tedavi Ekipmanları

Güncel ve Modern Terapi Yaklaşımları

Kolay Ulaşılabilir ve Modern Konum Ayrıcalığı

Omurga ve ya eklemlerdeki bozukluklar ,kas iskelet sistemindeki ağrı gibi durumlarda en güncel fiziksel tedavi yöntemi olan Manuel Terapi merkezimizde özenle uygulanmaktadır.

İnme(felç) sonrası hayati öneme sahip olan fizyoterapi ve egzersiz planıyla eski sağlığınıza kavuşmak mümkün.

Anksiyete, depresyon, kaygı bozukluğu gibi bir çok psikolojik rahatsızlıkta yanınızdayız.

Doğuştan veya ameliyat sonrasında vücudun olması gereken doğrultu ve hareket kapasitesinin azalması gibi durumlarda detaylı analiz ve ölçümlerle incelenip düzeltilmesi amaçlanır.

Spor veya antrenman sırasında gerçekleşebilen kas iskelet sistemi yaralanmalarında uzman hekim yönlendirmesi sonucunda yoğun çalışmayla daha güçlü bir vücuda sahip olabilirsiniz

Fizyoterapi hizmetimiz artık her zaman sizinle beraber. Sadece merkezimizde değil, evinizin konforunda terapi alabilirsiniz

Uzmanınızı Seçebilirsiniz

Alanında uzman ve yenilikçi personel kadromuzla ayrıcalıklı ve birebir çalışabilir ,uygun programı beraber sürdürebilirsiniz.

Güler Yüzlü Hizmet

Terapistlerimiz sizler için en verimli çalışma ortamını hazırlayıp, işleyiş hakkında bilgilendirme yaparak seanslar sürecinde ve sonrasında devamlı iletişimde kalıp sorularınıza beraber çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Başarıyı Hedefliyoruz

Ana hizmet politikamız olarak sağlığı kazandırmak ve sürdürmek için çalışmayı benimsiyoruz. Sizlerin sağlığı ve memnuniyeti hem bugünü hem de yarını kazandıracağı gibi bizlerinde deneyim ve mutluluğuna katkıda bulunacaktır.

Uzmanlarımız

Sait Gümüş

Fizyoterapist

Uğur Alp

Fizyoterapist

image00001-removebg-preview

Mahir Kondu

Uzman Klinik Psikolog

Ebubekir Yanık

Fizyoterapist

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp
Hemen Ara
Hemen Ara