Nöropedia, beden ve zihin sağlığına yönelik bütüncül bir yaklaşım sunar ve hastaların hem fiziksel hem de zihinsel iyilik hallerine katkıda bulunur.
Cmt: 9:30 - 15:00 Pzr: Kapalı
0552 879 97 34
info@noropedia.com

Benzer Yazılar

Hakkımızda

Anasayfa  /  Hakkımızda

Her Yönüyle Sağlık
Fizyoterapi & Psikoloji

Fizyoterapi Merkezimiz, sağlıklı ve ağrısız bir yaşam tarzına ulaşmak isteyen hastalar için kaliteli fizyoterapi egzersiz hizmetleri sunan bir danışmalık merkezidir. Deneyimli ve uzman fizyoterapistlerimiz, her hasta için kişiselleştirilmiş egzersiz planları oluşturarak, fiziksel rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur. Modern teknolojiye sahip donanımlı tesisimizde, kas-iskelet sistemi sorunları, spor yaralanmaları, ameliyat sonrası rehabilitasyon, kronik ağrılar gibi birçok sağlık sorununa çözüm sunmaktayız.

Fizyoterapi merkezimizin temel amacı, hastalarımızın yaşam kalitesini artırmak ve günlük aktivitelerini aksatmayacak şekilde daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamaktır. Süreçlerimizde bilimsel yöntemlere ve güncel araştırmalara dayalı yaklaşımlar kullanırız. Ayrıca danışan odaklı bir hizmet sunarak, her danışan ile yakından ilgilenir ve tedavi sürecinin her aşamasında hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleriz.

Fizyoterapi egzersiz merkezimize başvuran her danışan, uzman kadromuz ve modern tesislerimizden en iyi şekilde faydalanır. Sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyen herkesi fizyoterapi merkezimize bekliyoruz. Size en uygun  planını oluşturmak ve fiziksel sağlığınızı iyileştirmek için buradayız.

 

Fizyoterapi Merkezimiz: Sağlıklı ve Aktif Bir Yaşam İçin Yanınızda

Fizyoterapi Merkezimiz, bireylerin yaşam kalitesini artırmak ve fiziksel sağlıklarını desteklemek amacıyla kurulmuş bir uzmanlık merkezidir. Deneyimli ve alanında uzman fizyoterapistlerimiz, her bireyin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, ağrıları azaltmak, fonksiyonları geliştirmek ve hareket serbestliğini geri kazandırmak için en son teknikleri ve tedavi yöntemlerini kullanmaktadır. Modern donanımlı tesisimizde, rahat ve huzurlu bir ortamda tedavi sürecinizi geçirecek, sağlıklı ve aktif bir yaşama kavuşacaksınız.

Uzman Kadromuz ve Çeşitli Tedavi Yaklaşımlarımız

Fizyoterapi Merkezimiz, deneyimli ve alanında uzman bir kadroya sahiptir. Fizik tedavi, manuel terapi, egzersiz programları ve daha birçok modern tedavi yöntemi ile sizlere en etkili hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Her bireyin benzersiz ihtiyaçlarına odaklanarak, çalışma sürecini kişiselleştiriyoruz. Ayrıca, iyileşmenin bir parçası olarak evde yapabileceğiniz egzersizler ve önleyici bakım önerileri de sunarak, sağlıklı bir yaşamın temellerini sizinle birlikte atıyoruz.

Sizleri Bekliyoruz!

Sağlığınıza değer veren ve daha aktif bir yaşam sürmek isteyen herkesi Fizyoterapi Merkezimize bekliyoruz.  Randevu almak ve daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sağlıklı yarınlar için birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Nöropedia Fizyoterapi Ve Psikolojik Danışmanlık şirketi olarak fizik tedavi sektörü ile ilgili müşteri ve kurumların medikal ürün taleplerini karşılamak üzere 2023 itibariyle e-ticaret marketimizi açmış bulunmaktayız.

Uzman onaylı fizyoterapi ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Alanında Uzman Terapistler

Modern ve Yenilikçi Çözümler

Danışana Özgü Programlar

Ferah ve Konforlu Egzersiz Salonları

Fizik tedavi, Fizyoterapi ve diğer Medikal Ürün Satışı

Hasta ve Danışan Mahremiyeti İçin Kişiye Özel Çalışma Alanları

İhtiyacınız Olan Tüm Egzersiz ve Tedavi Ekipmanları

Güncel ve Modern Terapi Yaklaşımları

Kolay Ulaşılabilir ve Modern Konum Ayrıcalığı

Uzmanınızı Seçebilirsiniz

Alanında uzman ve yenilikçi personel kadromuzla ayrıcalıklı ve birebir çalışabilir ,uygun programı beraber sürdürebilirsiniz.

Güler Yüzlü Hizmet

Terapistlerimiz sizler için en verimli çalışma ortamını hazırlayıp, işleyiş hakkında bilgilendirme yaparak seanslar sürecinde ve sonrasında devamlı iletişimde kalıp sorularınıza beraber çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Başarıyı Hedefliyoruz

Ana hizmet politikamız olarak sağlığı kazandırmak ve sürdürmek için çalışmayı benimsiyoruz. Sizlerin sağlığı ve memnuniyeti hem bugünü hem de yarını kazandıracağı gibi bizlerinde deneyim ve mutluluğuna katkıda bulunacaktır.

Uzmanlarımız

Sait Gümüş

Fizyoterapist

Uğur Alp

Fizyoterapist

image00001-removebg-preview

Mahir Kondu

Uzman Klinik Psikolog

Ebubekir Yanık

Fizyoterapist

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp
Hemen Ara
Hemen Ara