Nöropedia, beden ve zihin sağlığına yönelik bütüncül bir yaklaşım sunar ve hastaların hem fiziksel hem de zihinsel iyilik hallerine katkıda bulunur.
Cmt: 9:30 - 15:00 Pzr: Kapalı
0552 879 97 34
info@noropedia.com

Benzer Yazılar

Nöropedia'ya Hoş Geldiniz
Paz - Cum: 9:30 - 19:00 Cts: 9:30 - 15:00
0552 879 97 34
info@noropedia.com
Sait Gümüş
Fizyoterapist
0552 879 97 34
Randevu alın
Sizin için buradayız

Randevu alın

Hasan Kalyoncu Üniversitesi fizik tedavi fakültesini tamamladıktan sonra pediatrik ve nörolojik rehabilitasyon alanında çalıştı.Okan üniversitesi hastanesinde nörolojik rehabilitasyon ünitesinde özellikle SVO ve Serebral palsi üzerine çalışmalarda bulundu.2020 yılından itibaren Nöropedia fizyoterapi ve psikolojik danışmanlık merkezi bünyesinde ortopedik rehabilitasyon ve sporcu sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Özel Fizyoterapist
Çalışma Günleri Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi fizik tedavi fakültesini tamamladıktan sonra pediatrik ve nörolojik rehabilitasyon alanında çalıştı. Okan üniversitesi hastanesinde nörolojik rehabilitasyon ünitesinde özellikle SVO ve Serebral palsi üzerine çalışmalarda bulundu.2020 yılından itibaren Nöropedia fizyoterapi ve psikolojik danışmanlık merkezi bünyesinde ortopedik rehabilitasyon ve sporcu sağlığı alanında hizmet vermektedir.
Fzt.Sait GÜMÜŞ çoğunlukla kronik bel ve sırt ağrıları, Fibromiyalji ve disk hernileri(omurga fıtıkları) tanısıyla gelen hastalarla çalışmış olup genel fizyoterapi alanında da bir çok vakada çalışmalarını sürdürmektedir.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp
Hemen Ara
Hemen Ara